One brain

Biodynamická masáž

Provádí na základě soustavy jemných doteků působících do hloubky svalstva. Napomáhá uvolňovat trvalé stresy, traumata a napětí, které v našem těle zůstávají a projevují se v podobě tuhnutí svalstva (např. i na držení těla). Jelikož někdy nevědomé emoce, které se aktivují díky uvolněním tělesných blokád (svalového napětí), se dostávají do vědomí a tím je možné zlepšit i psychický stav.

Tato masáž Vám nabízí získat kontakt se svým tělem, zbavit se stresové zátěže a nechtěného napětí v těle. Pomůže Vám najít a prožít emoce, na které jste už vědomě zapomněli. Budete se cítit plni energie, uvolníte svoji mysl a Váš život bude směřovat směrem, který si určíte a obnovíte znovunalezené síly.

Něco o masážích

Patří mezi nejstarší a nejjednodušší způsoby, jak se můžeme starat o své tělo s blahodárnými účinky. Je součástí dobré kondice a péče o zdraví v každém věku. Masáže působí do hloubky, na více vrstev i orgány v našem těle. Uvolňuje napětí a revitalizuje mysl. Je o kontaktu s tělem, doteku, jemnosti i tlaku, působení rukou na tělo. To vše má vliv nejen na fyzickou stránku člověka, ale i psychickou. Tělo zaznamenává vše, opakované stresy, problémy a konflikty jsou příčinou napětí v určitých svalových skupinách. Vznikají bloky a jejich projevy jsou už od viditelného špatného držení těla, přes chronické bolesti, oslabení imunitního systému až po projevy úzkosti, strachu a nepřiměřených reakcí.

Bolest svalů často přehlížíme a postupně si na ni zvykáme. Teprve až po uvolňující masáži si uvědomíme, kolik energie nás vlastně stojí, když naše tělo přetěžujeme a nenasloucháme mu. Masáž může být ve svém účinku stimulující nebo uklidňující, relaxační. Od toho se odvíjí různé druhy masáží a každý je může provádět jiným způsobem. A také každý z nás má možnost volby, jakou masáž či techniku zvolí, jelikož každá má své specifické účinky. Masáže i techniky se po konzultaci dají propojit tak, jak si tělo i mysl žádá.

DOTEK je velmi důležitý již od narození a každý z nás máme možnost ho využívat intuitivně dle potřeby. Dotekem můžeme napravovat jak fyziologické změny, tak emocionální stres (tyto stavy jsou většinou původem nemoci). Každý z nás ví, že jen pohlazení či obejmutí dělá ZÁZRAKY.Upozornění:
Naše konzultace a doporučení nenahrazují návštěvu lékaře ani lékařské vyšetření. Nejsme oprávněny stanovovat žádné diagnózy ani předpisy.
Ačkoliv se můžeme opřít o mnohaleté zkušenosti s alternativními metodami a jejich kladném efektu/výsledku, všechny naše rady i doporučení jsou na Vaši plnou odpovědnost a na Vaše vlastní riziko. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem, abyste se sami ujistili, že námi navrhovaný způsob je pro Vás vhodný a bezpečný.