One brain

Spirální dynamika

Je to metoda trojrozměrného pohybu. Zkoumá kvalitu pohybu, oživuje, přináší s sebou lehkost, ochraňuje zranitelné klouby jako kolena, lokty, bedra, atd. před přetížením a bolestmi.

Vedením spirálně dynamického pohybu od hlavy až k patám (krční páteře, zad, pánve, ale i horních a dolních končetin, chodidel), můžeme dosáhnout hlubokého spojení se svojí podstatou a navrátit tak pohyb, se kterým jsme se narodili. Je to návod k použití pro vlastní tělo.

Tato technika je založena na korekci vzájemného postavení všech částí těla prostřednictvím aktivace (propojení) svalů a Vaší představivosti. Naučí Vás správně vést pohyb a procítit ho. Stejně tak se naučíte lépe porozumět svému pohybovému aparátu a koordinaci (inteligenci) těla, kterou začleníte do každodenních běžných činností a získáte možnost změnit vžité návyky.

Jste nespokojení s držením těla, nebo s povadlým bříškem?

Co již jednou začalo v podobě nesprávného návyku, se mnohdy časem stává bolestivým problémem.

Trojrozměrné jednoduché pohyby mobilizují páteř. Nejen že objevíte svaly, o kterých jste ani nevěděli, ale uvolníte případný tlak či bolest a jako bonus budete vypadat mladší i atraktivnější. Vzpřímené držení těla vypovídá o nás samotných, co z nás vyzařuje, jak působíme, i jak se cítíme.

Cílevědomými změnami pohybových vzorců se dá změnit tvar i celkové vyzařování těla. Stačí jen převzít zodpovědnost sami za sebe.

Věřte, stojí to za to.Upozornění:
Naše konzultace a doporučení nenahrazují návštěvu lékaře ani lékařské vyšetření. Nejsme oprávněny stanovovat žádné diagnózy ani předpisy.
Ačkoliv se můžeme opřít o mnohaleté zkušenosti s alternativními metodami a jejich kladném efektu/výsledku, všechny naše rady i doporučení jsou na Vaši plnou odpovědnost a na Vaše vlastní riziko. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, konzultujte vše se svým ošetřujícím lékařem, abyste se sami ujistili, že námi navrhovaný způsob je pro Vás vhodný a bezpečný.